Verification: 13148ff2bc5c1e90
top of page

FİRMAMIZ HAKKINDA

Gelişen teknolojik gelişmeleri doktor, hasta ve hastane çalışanlarının ihtiyaçlarına göre hizmete sunmayı amaçlayan firmamız, üretimini yaptığı ürünleriyle yurtiçi ve yurtdışında müşterilerine en iyi şekilde satış ve servis hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamız, sunduğu hizmetlerde, hasta sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yenilikçi, öncü ve güvenilir bir firma olarak tıp sektörüne hitap etmekte ve geliştirdiğimiz teknolojilerle sağlık birimlerine hizmet vermekteyiz.

Eretna Teknik Resim.jpg

VİZYONUMUZ;  geliştireceğimiz yüksek teknolojili ürünler ile medikal cihaz sektöründe etkin bir yer edinmek, ulusal ve uluslararası alanda tercih edilen ürünlere sahip bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ;  Kurucu ortaklarının medikal cihaz pazarındaki ve hekim/hastane ortağı olarak 20 yıldan fazla tecrübelerini; ülkemiz mühendislerine sağlık alanında yerli ürünler geliştirmek için yeni olanaklar sunma, üniversitelerle işbirliğine giderek faydalı modelleri ürüne dönüştürme  imkanı sağlama, ülkemizin her yıl ithalat yoluyla temin edilen medikal cihazlara harcamış olduğu dövizleri yurtiçinde kalmasını sağlamak, geliştirilecek olan medikal cihazlarla ülkemiz insanlarına kaliteli sağlık imkanlarına kavuşmalarını sağlamaktır.

SİTE HARİTASI

yatay-logo_edited.png

Bağlarbaşı Mah. Sakarya Sok. No:13 Kat:2 34844 Maltepe İstanbul / Türkiye

T. +90 216 470 05 62

F. +90 216 470 05 64

info@eretna.eu

Eretna © Tüm Haklar Saklıdır.

GÜNCEL HABERLER

bottom of page