Verification: 13148ff2bc5c1e90
top of page
3C0A9778_edited.jpg

YETENEKLERİMİZ

Gömülü Sistem Tasarımı


Açık kaynak donanım ve yazılım, Gömülü sistem mimarisi, gömülü Linux tabanlı sistem tasarımı, Donanıma uygun Linux çekirdek derleme, mikrodenetleyici programlama, mikrodenetleyici tabanlı sistem tasarımı. 

 

Yazılım Tasarım


Nesne tabanlı ve Gerçek zamanlı yazılım tasarımı ve geliştirme, Grafik Arayüz tasarımı ve geliştirme, Gömülü Linux tasarımı, Modelleme ve Simülasyon, Sürüm Kontrolü ve Yönetimi. 

 

Elektronik Devre Tasarımı


Dijital devre tasarımı, Baskı devre şeması tasarımı, PCB tasarımı, prototip tasarım ve üretimi, Elektronik Devre ve Prototip Performans Ölçümleri

Yenilikçi Yönlerimiz


Ürünün benzer bir çok ürüne göre farklılığı, açık kaynak donanım ve yazılım kullanılarak geliştirilen bir ürün olmasıdır. Dolayısıyla, hastabaşı monitörü sistemine hekimlerin talepleri doğrultusunda yeni fonksiyonların (örneğin yeni bir vital sinyal izlenmesi) ve yeni algoritmaların (hayati sinyallerden gözle tespit edilemeyen yeni çıkarımlar yapabilecek) eklenmesi mümkün olacaktır. Ayrıca, açık donanım ve yazılım teknolojileri hızlı ve ekonomik prototipleme ve üretim imkanı sağlamaktadır.


Hastabaşı monitörüne mobil cihazlar (tablet, akıllı telefon) ile erişim ve hasta verilerinin mobil cihaz üzerinde (hastabaşı monitörü üzerindeki arayüz ile aynı görsellikte) monitörize edilmesi sağlanmıştır.

SİTE HARİTASI

yatay-logo_edited.png

Bağlarbaşı Mah. Sakarya Sok. No:13 Kat:2 34844 Maltepe İstanbul / Türkiye

T. +90 216 470 05 62

F. +90 216 470 05 64

info@eretna.eu

Eretna © Tüm Haklar Saklıdır.

GÜNCEL HABERLER

bottom of page